Sziasztok, Reni vagyok,
Kétgyermekes anyaként a legnehezebb az idő múlásával megbirkózni, hiszen annyira gyorsan telnek ezek a csodás gyermek évek, ezért is tartom fontosnak minden pillanatát megörökíteni, hogy egyszer majd újra kezünkbe fogva boldog emlékeket elevenítsenek fel számunkra.
Ebből adódik, hogy nem vagyok a beállított képek híve, szeretem elkapni az igazi, valós pillanatokat, mert azok, amik valóban mi vagyunk!
2018-ban vettem először kezembe szeretett első kis gépem, azóta nincs megállás! Szerelem lett a javából...
így nem is kellett több, 2020-ban már hivatalosan is Fotográfus lettem.
A legjobban a szabadban szeretek fotózni, mert a csodás fények és színek mellett, igazán felszabadulttá teszi a fotózást.
Természetesen vannak helyzetek, alkalmak, amikor nincs lehetőség a szabadtéri fotózásra, így marad a stúdió lehetősége.
Ezért megfelelő fénytechnikával, különböző háttérrel felszerelt mini stúdióban várlak Titeket Nagyhegyesen, ahol lehetőség van portré fotózásra, kisebb családi fotózásra és termék fotózásra is.
Mivel hozzám a minimál stílus áll a legközelebb, szeretem a letisztult dolgokat és imádom a világos színeket, a harmóniát, így a dekoráción és képeken is ez köszön vissza.
Mert A HANGSÚLY RAJTATOK VAN!!!